e-mail: vegatent@i.ua
Оренда шатер:
+38 (067) 672-44-07
+38 (097) 935-88-81

Компанія «ВегаТент» є єдиною компанією на території Західної України, яка пропонує послуги по оренді шатер (наметів) для покриття великих площ та габаритних об’єктів.

Також пропонуємо купівлю шатер з бічною стінкою 2 та 2,6 м.

Тентові шатра нашої компанії є різних розмірів та висоти, що уможливлює проведення заходів різного формату. Наші шатра чудово підійдуть для виставок, форумів, весільних банкетів, виїзних розписів, випускних, презентацій, корпоративів, ярмарок, фуршетів, днів народжень, хрестин та інших заходів.

Вузька спеціалізація (оренда шатер) компанії дозволяє на високому рівні та з найвищою якістю, враховуючи всі тонкощі та нюанси, провести будь-який захід. За нашими плечима: багаторічний досвід та співпраця з провідними компаніями України, організація міжнародних виставок на території України, відкриття різноманітних об’єктів, створення «банкетного залу» на природі для молодят, малюків, працівників компаній.

Шатра, які ми пропонуємо для продажу, перевірені нами особисто. Наші тенти є довговічниминадійними в експлуатації, тому їх можна використовувати як павільйони для торгівлі та виставкової діяльності, як ангари для складу та виробництва або ж як стаціонарне накриття для будь-якого об’єкта.

Ми турбуємося про вашу безпеку —  монтажні роботи проводять професіонали, справжні знавці своєї справи.

При купівлі шатра, за бажанням, здійснюємо монтажні роботи.

Ми продовжуємо розширювати асортимент, щоб задовольнити потреби найвимогливіших клієнтів.
Дякуємо, що завітали до нас. Запрошуємо ознайомитися з нашою продукцією.